Орджоникидзевский районный суд г. Мариуполя

Адрес: 
87505, г. Мариуполь, пр. Победы, 6

Веб-сайт:
https://org.dn.court.gov.ua

E-mail: 
inbox@org.dn.court.gov.ua

Телефоны: 
Контакт-центр: 0-800-501-492 
(бесплатно по всей территории Украины) 

+38 (044) 207-35-46 многоканальный 
(для звонков из-за границы)

Расписание работы

Пн-Чт
з 08:00 до 17:00

Пт
з 08:00 до 15:45

Перерыв 
с 12:00 до 12:45

 

Руководство

председатель суда

Мельник Ирина Геннадьевна
тел: (0629) 58-50-10 
e-mail: inbox@org.dn.court.gov.ua
График приема граждан 
ПН 08: 30-12: 00 ЧТ 12: 45-17: 00

Заместитель Председателя суда

Костромитина Оксана Александровна
тел: (0629) 58-50-06 
e-mail: inbox@org.dn.court.gov.ua
График приема граждан 
ПН 12: 45-17: 00 ЧТ 08: 00-12: 00

руководитель аппарата

Узун Ольга Савельевна
Телефон: (0629) 58-50-01 
электронная почта: kerap@org.dn.court.gov.ua
График приема граждан 
ПН 08: 00-17: 00 ср 08: 00-17: 00 ПТ 08: 00-15: 45

Заместитель руководителя аппарата суда

Коломоец Виктория Анатольевна
тел: (0629) 58-50-18 
e-mail: zamkerap@org.dn.court.gov.ua
График приема граждан 
ВТ 08: 00-17: 00 ЧТ 08: 00-17: 00
 

Судді

№ з/п

ПІБ

Посада

Телефон

Номер кабінету

1.

Мельник Ірина Геннадіївна

Голова суду

 

 

 

(0629)58-50-10

218

2.

Костромітіна Оксана Олександрівна

Заступник голови суду

(0629)58-50-06

213

3.

Вайновський Артур Миколайович

Суддя

(0629)58-50-04

211

4.

Шиян Вікторія Володимирівна

Суддя

(0629)58-50-11

217

5.

Гноєвой Сергій Сергійович

Суддя

(0629)58-50-03

209

6.

Копилова Лариса Вікторівна

Суддя

(0629)58-50-09

216

7.

Адамова Тетяна Сергіївна

Суддя

(0629)58-50-02

208

8.

Козлов Дмитро Олександрович

Суддя

(0629)58-50-08

215

9.

Щербіна Артем Валентинович

Суддя

(0629)58-50-17

212

10.

Міхєєва Інна Миколаївна

Суддя

(0629)58-50-07

214

Телефонний довідник суду

 

                 

 1. Судді, помічники суддів та секретарі судових засідань

 

 

№ кабінету

Посада, ПІБ

Телефон

218 

голова суду                     Мельник Ірина Геннадіївна    

помічник судді               Бобильова Олена Вікторівна

секретар с/з                     Гусєва Карина Сергіївна

 

58-50-10 

58-50-10

213

206

заступник голови суду  Костромітіна Оксана Олександрівна

помічник судді              Симонова Ірина Василівна

помічник судді              Діденко Тетяна Анатоліївна

секретар с/з                    Куксенко Антоніна Сергіївна

58-50-06

58-50-16

 

208

суддя                              Адамова Тетяна Сергіївна    

58-50-02

 211

суддя                              Вайновський Артур Миколайович

помічник судді              Гаврилюк Володимир Володимирович

секретар с/з                   Злидіна Ганна Василівна

58-50-04

 

209

суддя                              Гноєвой Сергій Сергійович

помічник судді              Гаврилюк Євгенія Анатоліївна

помічник судді              Ликова Марина Ігорівна 

секретар с/з                    Мамаєва Світлана Володимирівна       

58-50-03

217

суддя                              Шиян Вікторія Володимирівна     

помічник судді              Кучерява Олександра Геннадіївна

секретар с/з                    Себко Ганна Леонідівна

58-50-11

 214

205

суддя                               Міхєєва Інна Миколаївна

помічник судді              Погорєлко Катерина Едуардівна

помічник судді              Яшков Микита Михайлович

секретар с/з                    Тулянкіна Марія Миколаївна

58-50-07 

58-50-02

215

суддя                               Козлов Дмитро Олександрович     

58-50-08

216

суддя                               Копилова Лариса Вікторівна 

58-50-09

212

206

суддя                              Щербіна Артем Валентинович

помічник судді              Монтач Анастасія Володимирівна

секретар с/з                   Хайтулова Яна Вікторівна

58-50-17

58-50-17

 

 

                                          2. Працівники апарату суду 

 

 

203
Керівник апарату суду      Узун Ольга Савелівна
Помічник голови суду       Додярук Володимир Володимирович              
58-50-01
58-50-29
207
Заступник керівника
апарату суду                       Коломоєць Вікторія Анатоліївна
Консультант суду              Шишиліна Вікторія Валентинівна
 
Консультант із
судової статистики            Гапон Любов Володимирівна
58-50-18
101
Загальна канцелярія:
старший секретар суду        Хороших Олена Іванівна
58-50-25
106
Канцелярія з кримінальних справ (КПК):
секретар суду                       Головань Наталія Леонідівна
58-50-21
108
Канцелярія зі справ про адмінправопорушення (КпАП):
секретар суду                      Лопата Олена Юріївна
58-50-23
108
Канцелярія з адміністративних справ (КАС):
секретар суду                      Лопата Олена Юріївна
завідуюча архівом               Соболєва Анастасія Євгенівна
58-50-23
109
Канцелярія з цивільних справ (ЦПК):
секретарі суду                     Вишневська Ольга Влодимирівна
                                            Батрак Вікторія Євгенівна
58-50-24

 

Реквизиты для оплаты судебного сбора - https://org.dn.court.gov.ua/sud0538/gromadyanam/sudovij_zbir_ordg_sud/

Список дел, назначенных к рассмотрению https://org.dn.court.gov.ua/sud0538/gromadyanam/csz/ 

Информация взята с сайта Судова влада України
map

г. Мариуполь, пр. Победы, 6